Překrásný nový svět britských ostrovů

V Británii překračuje počet útoků nožem nebo kyselinou už patnáct denně (tři čtvrtiny v Londýně), ale zdejší policie, která musí stále chodit neozbrojená, má jiné starosti. Jen v Londýně bylo za rok 2016 předvedeno 3400 internetových uživatelů za „hate spech“ na sociálních sítích.

Vedení britské BBC, kdysi vzoru poctivé žurnalistiky, už nechce televizní pořady, ve kterých „běloši středního věku vysvětlují, jak se věci mají„.

Nyní policie v Liverpoolu dokonce vyšetřuje autorství „transofobních“ nálepek, které prý v rozporu s principem univerzálních lidských práv tvrdí, že ženy nemají penis. Ostatně Dr. Mackereth, 55letý otec čtyř dětí, který pracoval 26 let jako lékař, byl vyhozen za pouhé sdělení faktu, že existují jen dvě pohlaví.

A může být ještě hůř. Bílí profesoři na univerzitě v Birminghamu dostanou přiřazenou „reverzní mentorku“ z řad žen z etnických minorit. Bude je konfrontovat s jejich „nevědomou předpojatostí“. Tahle převýchova už připomíná čínskou kulturní revoluci, zatím v rukavičkách nebo řekněme s lidskou tváří.

Mám Anglii hodně rád, na studiích jsem tam strávil tři měsíce a pracovně v součtu dalších pár týdnů. Co se s tou zemí děje, je neuvěřitelné. Uvěznění Tommyho Robinsona za sdílení zpráv o islámském extrémismu je jen špičkou ledovce.

Napsat komentář